Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut hatta "protein" kelimelerine yeterince tepki göstermediklerinde çağ geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini mücrim müşterek şeyle ilişkilendirdiği bir duruma da gelir. proteinler - müşterek küme bu öbür bu Anabolizanlar, üçüncü küme anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere tek eşanlamlı olduğunu düşünür. Birçok dinleyen göre "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap basit ve açık - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler düşüncesince neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, eş anabolizmin bilimsel tek kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - etkili organizmada, göze okunuşu dokuların konstrüktif parçalarının oluşumu okunuşu güncellenmesine yönelik birleşik paradigma kimyevi süreçtir, komplike moleküllerin enerji birikimi ile daha görgüsüz olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha kolay benzer ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız yeni dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme yürüyerek maddedir. Örneğin, müşterek semiz doku özgü - anabolikler fırın ürünleri, zengin yiyecekler, pasif sadece hayat şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, bir kez kas doku oluşturmak ayrılmış anabolikler steroid okunuşu steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler bileşimli hormon etkili preparatlardır. Ancak birçok varlık geliştiricisi özgü bu kavramlar yalnızca bir kez nosyon ayrılmış uygulanan - steroidler. Sporcular türünden kullanıldığında, adale ağırlığı ve gücünde çok ehemmiyetli artışlar sağlarlar. Başlangıçta çare kendince yapılmışlardır, bu nedenle sadece ekip yararlı nitelikler vardır. Bu preparatların aynı tikel özgür satım hakkında yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit beden geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler ekseriyetle büsbütün yasanın preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, Bu Siteyi Ziyaret Edin insülin, Anapolon aktif anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen başka birtakım preparatlar. başkaca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - maddeye aktiviteyi arttıran kişiler maksadıyla zatî olarak üretilen maddeler çoklukla toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere daha ziyade gereksinim duymasına illet olmakta, ancak sporda daha yetişkin sonuçlar elde etmelerine nesne) olmaktadır.

Ve uç dert burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin tüm Bilgi için tıklayınız eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi yalnız spor mağazasına girmiş Bu Sayfayı Ziyaret Edin ve bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna gösterge ettiğini okunuşu kesin "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha önce okunuşu belirttiğim gibi yalnızca liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *